facebook
youtube

Mistrz informatyki z Bierkowa

13 cze 2017

Kacper Kortas- uczeń klasy szóstej Szkoły Podstawowej imienia Wincentego Witosa w Bierkowie- ma bardzo ciekawe zainteresowania. Jego pasją jest informatyka, a w szczególności- programowanie. Taki talent należy promować i pokazywać. Jedną z form sprawdzenia się i konstruktywnego współzawodnictwa jest udział w konkursach.

czytaj więcej

Turniej piłkarski w Żelkowie

13 cze 2017

4 czerwca zawodnicy UKS Gminna Akadaemia Piłkarska w Bruskowie Wielkim, wzięli udział w I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora w Żelkowie. W turnieju udział wzięło 6 drużyn, z rocznika 2008/2009.

czytaj więcej

Zagrali w turnieju

13 cze 2017

W maju w Zespole Szkół w Jezierzycach miał miejsce się turniej warcabowy zorganizowany i przeprowadzony przez opiekunki świetlicy szkolnej: p. Izabellę Łoś i Wiktorię Micyk. W turnieju brało udział 28 uczniów z klas I – IV szkoły podstawowej.

czytaj więcej

Gimnazjaliści z Jezierzyc w Wandzinie

13 cze 2017

Dnia 5 czerwca 2017r. - 33 uczniów klas drugich Gimnazjum w Jezierzycach wzięło udział w warsztatach profilaktycznych w Ośrodku Readaptacji EKO „ Szkoła Życia” w Wandzinie. Po zwiedzeniu i zapoznaniu się uczniów ze specyfiką placówki, uczniowie wzięli udział w zajęciach warsztatowych.

czytaj więcej

Historyczny Dzień Mieszkańca

13 cze 2017

W minioną sobotę 10 czerwca, w Redzikowie odbył się Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk, który zorganizowany był we współpracy z Akademią Pomorską, w ramach III Festiwalu Historycznego.  W tym roku impreza odbyła się w klimacie historycznym.

czytaj więcej

Informacja

09 cze 2017

Informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie uzyskała wsparcie finansowe ze środków budżetu państwa w kwocie 4000,00 zł na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

czytaj więcej

Laureaci konkursu ekologiczno - przyrodniczego

09 cze 2017

Uczniowie klas III Szkoły Podstawowej w Siemianicach zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ekologiczno- Przyrodniczego EDI. Dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie 4 miejsca otrzymała uczennica klasy III c Oliwia Kierzkiewicz.

czytaj więcej

Spotkanie autorskie z twórcą "Świerszczyka"

09 cze 2017

Dnia 24 maja w Zespole Szkół w Siemianicach gościł Pan Grzegorz Kasdepke - autor książek dla dzieci i młodzieży, autor scenariuszy, laureat wielu prestiżowych nagród, były wieloletni redaktor naczelny magazynu dla dzieci "Świerszczyk".

czytaj więcej