facebook
youtube

Razem bezpieczniej

12 sty 2018

Gmina Słupsk zrealizowała projekt „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych zlokalizowanych przy szkołach na terenie Gminy Słupsk w miejscowościach: Głobino, Wrzeście, Siemienice” w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017 „Razem bezpieczniej”.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk Informuje

11 sty 2018

Wójt Gminy Słupsk serdecznie zaprasza mieszkańców miejscowości Włynkówko na spotkanie informacyjne w dniu 17 stycznia 2018 roku o godz. 17:00, w Szkole Podstawowej we Włynkówku na sali gimnastycznej w sprawie budowy "Zakładu produkcji mączki rybnej oraz olejów rybnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zlokalizowanego na działce numer 250/3 w obrębie Włynkówko, Gmina Słupsk w rejonie Specjalnej Strefy Ekonomicznej" Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Gminy Słupsk oraz przedstawiciel Inwestora, który zaprezentuje koncepcję budowy firmy produkującej mączkę i olej rybny w obrębie SSSE Włynkówko.

czytaj więcej

Konkurs rozstrzygnięty

11 sty 2018

10 stycznia br. w siedzibie starostwa podsumowano szóstą edycję konkursu fotograficznego dla uczniów gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z powiatu słupskiego pn. „Dbam o zdrowie - Nie palę papierosów”.

czytaj więcej

Zawiadomienie dla przedsiębiorców

08 sty 2018

Przypominamy, że do dnia 31 stycznia 2018 roku należy złożyć pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w 2017 roku oraz wnieść opłatę I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

czytaj więcej