facebook
youtube

Gimnazjaliści z Jezierzyc w Wandzinie

13 cze 2017

Dnia 5 czerwca 2017r. - 33 uczniów klas drugich Gimnazjum w Jezierzycach wzięło udział w warsztatach profilaktycznych w Ośrodku Readaptacji EKO „ Szkoła Życia” w Wandzinie. Po zwiedzeniu i zapoznaniu się uczniów ze specyfiką placówki, uczniowie wzięli udział w zajęciach warsztatowych.

czytaj więcej

Historyczny Dzień Mieszkańca

13 cze 2017

W minioną sobotę 10 czerwca, w Redzikowie odbył się Dzień Mieszkańca Gminy Słupsk, który zorganizowany był we współpracy z Akademią Pomorską, w ramach III Festiwalu Historycznego.  W tym roku impreza odbyła się w klimacie historycznym.

czytaj więcej

Informacja

09 cze 2017

Informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie uzyskała wsparcie finansowe ze środków budżetu państwa w kwocie 4000,00 zł na zakup nowości wydawniczych (książek niebędących podręcznikami) w ramach Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

czytaj więcej

Laureaci konkursu ekologiczno - przyrodniczego

09 cze 2017

Uczniowie klas III Szkoły Podstawowej w Siemianicach zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Ekologiczno- Przyrodniczego EDI. Dyplom laureata i nagrodę książkową za zajęcie 4 miejsca otrzymała uczennica klasy III c Oliwia Kierzkiewicz.

czytaj więcej

Spotkanie autorskie z twórcą "Świerszczyka"

09 cze 2017

Dnia 24 maja w Zespole Szkół w Siemianicach gościł Pan Grzegorz Kasdepke - autor książek dla dzieci i młodzieży, autor scenariuszy, laureat wielu prestiżowych nagród, były wieloletni redaktor naczelny magazynu dla dzieci "Świerszczyk".

czytaj więcej

Dietetycznie w Siemianicach

09 cze 2017

Przez cały rok szkolny w klasach I-III szkoły podstawowej realizowany był Zdrowotny Program Profilaktyczny we współpracy z zespołem dietetyków: Panią Edytą Jasińską i Panią Karoliną Filipczak.Wszystkie pierwsze, drugie i trzecie klasy wzięły udział w projekcie finansowanym przez Gminę Słupsk.

czytaj więcej

Konsultacje projektów uchwał

09 cze 2017

Na podstawie Uchwały Nr XLIII/383/2010 Rady Gminy Słupsk z dnia 28 października 2010 w sprawie zasad określających szczegółowy sposób konsultowania z organizacjami pozarządowymi

czytaj więcej