facebook
youtube

Instalacje OZE w Gminie Słupsk

16 sty 2018

Z dniem 1 lutego 2018 r. Gmina Słupsk rozpoczyna coroczną rekrutację wniosków w programie, "Instalacje OZE w Gminie Słupsk". Dofinansowanie mogą otrzymać osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, instytucje, które są właścicielami nieruchomości na terenie Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Szanowni Państwo

15 sty 2018

Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym, wraz z partnerami Invest in Pomerania oraz firmą Deloitte zapraszają przedstawicieli samorządów z terenu woj. pomorskiego na spotkanie w formie lunchu, które odbędzie się w dniu 23 stycznia 2018r. o godz. 11.00 w Słupsku.
 

czytaj więcej

Razem bezpieczniej

12 sty 2018

Gmina Słupsk zrealizowała projekt „Poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych zlokalizowanych przy szkołach na terenie Gminy Słupsk w miejscowościach: Głobino, Wrzeście, Siemienice” w ramach Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017 „Razem bezpieczniej”.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk Informuje

11 sty 2018

Wójt Gminy Słupsk serdecznie zaprasza mieszkańców miejscowości Włynkówko na spotkanie informacyjne w dniu 17 stycznia 2018 roku o godz. 17:00, w Szkole Podstawowej we Włynkówku na sali gimnastycznej w sprawie budowy "Zakładu produkcji mączki rybnej oraz olejów rybnych wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, zlokalizowanego na działce numer 250/3 w obrębie Włynkówko, Gmina Słupsk w rejonie Specjalnej Strefy Ekonomicznej" Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Gminy Słupsk oraz przedstawiciel Inwestora, który zaprezentuje koncepcję budowy firmy produkującej mączkę i olej rybny w obrębie SSSE Włynkówko.

czytaj więcej