facebook
youtube

"Wesele" w Jezierzycach

13 paź 2017

W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa w Jezierzycach przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji pod hasłem NARODOWE CZYTANIE. Tym razem przy weselnym stole  uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja szkoły, którzy zaprezentowali fragmenty "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.

czytaj więcej

14.10. Dzień Edukacji Narodowej

13 paź 2017

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom Oświaty składam, życzenia zdrowia, dalszych sukcesów i osiągnięć zawodowych. Serdecznie dziękuję za trud wkładany w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Życzę nie gasnącego zapału, satysfakcji z pracy z młodzieżą i dziećmi oraz pomyślności w życiu osobistym.

 

czytaj więcej

Październikowe Jubileusze

13 paź 2017

11 października swoje Jubileusze obchodzili Państwo: Wanda i Stefan Gaworek z Jezierzyc – 55-lecie – Pożycia Małżeńskiego oraz Państwo Janina i Andrzej Michalscy z Jezierzyc – 50-lecie – Pożycia Małżeńskiego.

czytaj więcej

Kaszubskie opowieści

12 paź 2017

W ramach akcji „Poznaj baśnie i legendy Pomorza” w Zespole Szkół w Siemianicach odbyło się spotkanie najmłodszych uczniów z panią Anną Szranc - ,,Bajoczką” - przewodnikiem po Pomorzu

czytaj więcej

Dzień Ziemniaka w Siemianicach

12 paź 2017

W dniu 28 września w klasach I – III Zespołu Szkół w Siemianicah odbył się ,,Dzień Ziemniaka”. Dzieci poznały historię ziemniaka, jego budowę i wartości odżywcze, odmiany oraz produkty i potrawy ziemniaczane.

czytaj więcej

Kibice z ZS Siemianice

12 paź 2017

Biało-czerwone stroje, pomalowane twarze i różne gadżety - to wszystko można było zobaczyć podczas zorganizowanego w klasie II b, Zespołu Szkół w Siemianicch,  "Dnia Kibica".

czytaj więcej

Sportowy sukces Jezierzyc

12 paź 2017

W Mistrzostwach Powiatu Słupskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Smołdzinie drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Jeierzycach wywalczyła 5 miejsce.

 

 

czytaj więcej

Jesienne święto w SP Jezierzyce

12 paź 2017

Tradycją w Szkole Podstawowej w Jezierzycach stały się obchody październikowych świąt przyrodniczych. Dni ochrony przyrody, Święto Drzewa, Światowy Dzień Ptaków i Dzień Zwierząt

czytaj więcej