facebook
youtube

V Gminny Spływ czyli ,,Kajakiem u Sąsiadów"

18 cze 2021

Drodzy Kajakarze, w nawiązaniu do wcześniejszych zapowiedzi informujemy, ze oficjalnie otwieramy zapisy na V już Gminny Spływ Kajakowy, który odbędzie się 26.06.2021 r. Trasa spływu ze względu na warunki techniczne na rzecze oraz niski poziom wód została skrócona. Trasa v spływu będzie wiodła od miejsca wodowania w Bydlinie przez Zimowiska aż do Przystani Kajakowej w Ustce

czytaj więcej

Twoja ulubiona trasa rowerowa

17 cze 2021

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak - weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

16 cze 2021

15 i 16 czerwca, po dość długiej przerwie spowodowanej pandemią, kolejne pary małżeńskie, otrzymały medale oraz gratulacje za długoletnie pożycie małżeńskie.

czytaj więcej

Szanowni Państwo

16 cze 2021

Informujemy, iż obowiązująca nowelizacja Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz. U. z 2020 r. poz. 1427) skutkuje znacznym wzrostem kosztów egzekucyjnych dla dłużników.

czytaj więcej

Redzikowo. Rozbudowa infrastruktury rekreacyjnej

14 cze 2021

W dniu 26 maja 2021 roku została zawarta kolejna  umowa w sprawie udzielenia dotacji celowej na zadanie pn.: "Rozbudowa infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej, poprzez budowę Pumptrack, placu street workout, miasteczka rowerowego, zagospodarowanie stawu oraz parku w miejscowości Redzikowo - etap II.

 

czytaj więcej