facebook
youtube

Krajowy Program Czyste Powietrze

14 cze 2021

Przypominamy o możliwości dofinansowania do wymiany kotła opalanego węglem/drewnem w budynku jednorodzinnym w ramach krajowego Programu ,,Czyste Powietrze". Informujemy również, że w ramach programu w Urzędzie Gminy Słupsk działa punkt konsultacyjny. W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 59 842 84 60 wew. 50.

 

czytaj więcej

Aktywne sołectwo Kusowo

14 cze 2021

Zgodnie z zawartą umową o dofinansowanie,  Sołectwo Kusowo rozpoczęło realizację zadania pn." Stworzenie sportowo-edukacyjnego miejsca integracji społecznej w Kusowie ”, dofinansowanego ze środków Województwa Pomorskiego , w zakresie małych projektów lokalnych pod nazwą „Aktywne Sołectwo Pomorskie 2021” realizowanych na terenach wiejskich.

 

czytaj więcej

Żłobek Iskiereczka. Wstrzymanie rekrutacji do projektu.

11 cze 2021

Na podstawie obowiązującego regulaminu projektu pt. „Nowe miejsca żłobkowedla dzieci w wieku do lat 3 w Redzikowie szansą rozwoju zawodowego osób dorosłych po urodzeniu dziecka” dokonuje się, z powodu wyczerpania wolnych miejsc uczestnictwa w projekcie oraz dużej liczby złożonych formularzy zgłoszeniowych do projektu, wstrzymania rekrutacji z dniem 10/06/2021 r. Wznowienie rekrutacji nastąpi w przypadku, gdy wystąpią wolne miejsca uczestnictwa w projekcie.

 

czytaj więcej

Opracowanie Strategii Rozwoju MOF Słupsk-Ustka na lata 2021-2030

08 cze 2021

Informujemy, iż Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych Delta Partner, ul. Zamkowa 3a/1, 43-400 Cieszyn realizuje zadanie polegające na  opracowaniu Strategii Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Słupsk - Ustka na lata 2021-2030, w skład którego wchodzą Miasto Słupsk wchodzą Gmina Miasto Ustka, Powiat Słupski, Gmina Słupsk, Gmina Kobylnica, Gmina Ustka, Gmina Damnica i Gmina Dębnica Kaszubska.

czytaj więcej

W Strzelinku będzie strażnica OSP i świetlica

02 cze 2021

Dziś uroczyście podpisano umowę na budowę strażnicy OSP i świetlicy – Centrum Aktywności Lokalnej w Strzelinku. Całkowita wartość inwestycji to 3 mln. 852 tys. zł. Zadanie jest dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych, w kwocie 2 mln. 200 tys. zł.
 
czytaj więcej