facebook
youtube

Badanie uczestnictwa podróżach

03 lip 2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 2 do 20 lipca 2018 roku na terenie całego kraju w wylosowanych mieszkaniach zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.

czytaj więcej

Gmina Słupsk zaprasza

03 lip 2018

Gmina Słupsk zaprasza do wzięcia udziału w projekcie: "E-Obywatel nowe umiejętności cyfrowe". Projekt skierowany jest do różnych grup odbiorców, w różnym wieku, o różnym statusie na rynku pracy, reprezentujących różne grupy zawodowe.

czytaj więcej

Informacja

29 cze 2018

Informujemy, że do oferty Ochotniczej Straży Pożarnej we Włynkowie, znowelizowanej ustawy o pożytku publicznym i o wolontariacie na realizację zadania publicznego "Organizacja obozu dla członków MDP" - stosując tzw. tryb uproszczony - nie zgłoszono żadnych uwag i zastrzeżeń.

czytaj więcej

Aplikacja RATUNEK

28 cze 2018

Aplikacja umożliwia automatyczne przesłanie SMS z lokalizacją osoby dzwoniącej i kontakt telefoniczny ze Służbami Ratowniczymi działającymi w Polsce, w regionach górskich, czyli GOPR i TOPR i na obszarach wodnych, czyli WOPR i MOPR.

 

czytaj więcej

Kursy i szkolenia

28 cze 2018

Kursy i szkolenia na opiekuna osób starszych, chorych i niepełnosprawnych dla NIEPRACUJĄCYCH!!! Informacje Urząd Gminy pok. 9, tel. 59/842-84-60 wew. 51

czytaj więcej

Spotkanie profilaktyczne

27 cze 2018

22 czerwca o godz. 17.00 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku odbyło się pierwsze spotkanie profilaktyczne podczas marszu białymi plamami profilaktyki raka szyjki macicy.

czytaj więcej

Białe Bociany 2018

27 cze 2018

W minioną środę miało miejsce uroczyste wręczenie Białych Bocianów, Starosta Słupski miał na celu uhonorowanie osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem i ochroną dóbr kultury w powiecie słupskim.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk informuje

22 cze 2018

Wójt Gminy Słupsk informuje o możliwości zgłoszenia uwag do oferty za realizację zadania publicznego pn. "Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych"

czytaj więcej