facebook
youtube

Biznes.gov.pl następcą CEIDG.gov.pl

29 mar 2021

Projekt „Konto przedsiębiorcy – usługi online dla firm w jednym miejscu” zakłada połączenie serwisów CEIDG oraz Biznes.gov w jeden, pod adresem Biznes.gov.pl. Ma to na celu ułatwienie dostępu do całości informacji i e-usług, bez potrzeby rejestracji na kilku portalach

czytaj więcej

Nowe przedszkole we Włynkówku

29 mar 2021

O nowe przedszkole wraz z oddziałami wczesnoszkolnymi wzbogaciła się Szkoła Podstawowa we Włynkówku. Inwestycja warta prawie 6 mln. zł została w połowie dofinansowana w ramach tzw. rekompensat za tarczę w Redzikowie. Motylkowe Przedszkole to bardzo nowoczesna placówka, która dysponuje między innymi salą doświadczania świata, interaktywnym, "magicznym" dywanem. 

czytaj więcej

Przedsiębiorcy. Informacja

26 mar 2021

Nowy serwis Biznes.gov.pl zastąpi dotychczas istniejący rejestr CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej), który w okresie od marca do końca czerwca br. będzie jeszcze działał, ale najpóźniej 1 lipca br. zostanie wyłączony.

czytaj więcej

Warsztaty dla Wykonawców

24 mar 2021

W związku z wejściem w życie nowego Prawa Zamówień Publicznych zapraszamy Wykonawców na szkolenie, dostępne za pośrednictwem platformy internetowej.

czytaj więcej

Pomoc psychologiczna w szkołach

23 mar 2021

Trwająca już ponad rok pandemia wymusiła zmianę formy kształcenia dzieci i młodzieży w szkołach. Informujemy że w każdej szkole na terenie gminy Słupsk, zatrudnieni są psycholodzy szkolni, z których usług mogą korzystać uczniowie oraz ich rodzice. Terminy oraz możliwość skorzystania z porady dostępne są za pośrednictwem sekretariatów poszczególnych szkół.
czytaj więcej

Głobino. Wolne miejsca na szczepienia

19 mar 2021

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej  w Głobinie zaprasza na szczepienia przeciw COVID-19 roczniki 1951 - 1956. Szczepienia odbywają się po uprzedniej rejestracji w siedzibie Ośrodka Zdrowia w Głobinie, Głobino, ul. Główna 65.

czytaj więcej