facebook
youtube

Aktywne sołectwo pomorskie 2021

13 sty 2021

Rozpoczął się nabór wniosków aplikacyjnych w ramach Aktywnego Sołectwa Pomorskiego 2021. Konkurs organizowany jest przez Samorząd województwa pomorskiego. Wnioski składać można do 15 lutego.

czytaj więcej

Kondolencje

11 sty 2021

 Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki, wieloletniej pracownicy Centrum Usług Wspólnych w Gminie Słupsk Ś.P. DOROTY MAZUR. 
Odeszła od nas osoba o wielkim sercu, radosna i życzliwa ludziom. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach.

czytaj więcej

Szczepienia HPV. Zaproszenie

07 sty 2021

W trosce o zdrowie swoich mieszkańców Gmina Słupsk finansuje program szczepień ochronnych przeciwko HPV dla dziewczynek rocznika 2007, mieszkających w Gminie Słupsk. Dziewczynki objęte programem ani ich rodziny nie ponoszą żadnych związanych z tym kosztów.

czytaj więcej

Karzcino. Informacja

07 sty 2021

Prosimy mieszkańców sołectwa Karzcino o zgłaszanie się kandydatów na sołtysa jak również o zgłaszanie się chętnych osób do Komisji Skrutacyjnej.

czytaj więcej

Zawiadomienie dla przedsiębiorców

04 sty 2021

Przypominamy, że przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż napojów alkoholowych w roku poprzednim, są obowiązani do złożenia, do dnia 31 stycznia 2021 roku, pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży

czytaj więcej

Wymiana kotłów. Rusza nabór wniosków

31 gru 2020

Od 4 stycznia 2021 r. Gmina Słupsk rozpoczyna nabór wniosków na dofinansowanie inwestycji bezpośrednio związanych z ochroną środowiska, realizowanych na terenie Gminy Słupsk - w zakresie zakupu wraz z wymianą stałopalnego źródła ciepła opalanego węglem – realizowanych w lokalach znajdujących się w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. 

czytaj więcej

Szczęśliwego Nowego Roku

31 gru 2020

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów, satysfakcji i optymizmu oraz realizacji osobistych zamierzeń.

czytaj więcej