facebook
youtube

Obwieszczenie/Ogłoszenie Wójta Gminy Słupsk

09 kwi 2018

Obwieszczenie/Ogłoszenie o przystąpieniu do sporządzenia: zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w miejscowości Włynkówko uchwalonego Uchwałą Nr XX/235/2016 Rady Gminy Słupsk z dnia 27 czerwca 2016 r.; zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w obszarze miejscowości Włynkówko.

czytaj więcej

Targi pracy w Słupsku

06 kwi 2018

27 kwietnia br. w hali „Gryfia” w Słupsku odbędą się III Targi „Edukacja i Praca - Spotkanie Aktywnych”. Targi organizuje Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa wspólnie z Urzędem Miejskim w Słupsku, Powiatowym Urzędem Pracy w Słupsku, Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., Akademią Pomorską i Urzędem Gminy w Słupsku.

czytaj więcej

II OGÓLNOPOLSKI Turniej Piłki Nożnej Dzieci „SKRZAT CUP 2018”

03 kwi 2018

W hali sportowo – widowiskowej w Jezierzycach rozgrywany był Halowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci „SKRZAT CUP 2018”, zawody rozgrywane były w czterech kategoriach wiekowych.Głównym organizatorem imprezy był UKS „Gminna Akademia Piłkarska” w Bruskowie Wielkim. Honorowi Patroni Turnieju to : Wójt Gminy Słupsk oraz Starosta Powiatu Słupsk. Celem turnieju była promocja Gminy Słupsk , Powiatu Słupsk jak i zdrowa rywalizacja młodych sportowców którzy spędzili wiele godzin podczas zawodów oraz zachęcanie dzieci do czynnego uprawiania sportu .

czytaj więcej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku

03 kwi 2018

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Słupsku w związku z realizacją projektu Razem raźniej w ramach Programu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”- edycja 2018 zapraszado wzięcia udziału w rekrutacji ww. projekcie w okresie:od 3 kwietnia do 3o kwietnia 2018 roku rodziny osób z zaburzeniami psychicznymi zamieszkałe na terenie gminy Słupsk.

czytaj więcej