facebook
youtube

Pomocna dłoń

13 cze 2018

Spółdzielnia Socjalna "Pomocna dłoń" zatrudni osoby chętne do pracy w charakterze opiekuna osoby starszej i niepełnosprawnej. Praca na terenie Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Noc bibliotek w Redzikowie

12 cze 2018

Noc Bibliotek, która zainaugurowała działalność  nowej biblioteki w Redzikowie - "Lądowiska Kultury". Imprezę rozpoczął spektakl plenerowy TeatruRyle z Poznania pt. Szałaputki

czytaj więcej

Program Zdrowe Życie – Dobre Życie

11 cze 2018

W ramach programu Zdrowe Życie – Dobre Życie, którego celem jest wczesne wykrywanie, redukcja występowania i natężenia czynników ryzyka chorób cywilizacyjnych w dniu 25 czerwca 2018 roku na świetlicy wiejskiej w miejscowości Głobino o godz. 8.30 będzie można bezpłatnie wykonać badania:

czytaj więcej

Inwentaryzacja Wieszyno

11 cze 2018

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza miłośników fotografowania na kolejny plener fotograficzny „Inwentaryzacja Wieszyno”. W dniu 16 czerwca (sobota) o godz. 12 spotykamy się przed Świetlicą w Wieszynie. 
 

czytaj więcej

Informacja dotycząca pobytu i meldunku kibiców

11 cze 2018

Informacja dotycząca pobytu i meldunku kibiców na terytorium Federacji Rosyjskiej podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej przekazujemy przygotowany przez Ambasadę Federacji Rosyjskiej zbiór informacji o zasadach pobytu i meldunku na terenie Federacji Rosyjskiej.

czytaj więcej