facebook
youtube

Badania w kierunku osteoporozy i słuchu w Gminie Słupsk

28 lip 2020

W dniach 24 i 27 lipca 2020 r. z inicjatywy i budżetu Rady Seniorów Gminy Słupsk odbyły się badania dla mieszkańców 50+ z z terenu naszej gminy w kierunku osteoporozy i badania słuchu. Z badań w kierunku osteoporozy skorzystało łącznie ok 120 osób i ok 40 osób z badania słuchu.

czytaj więcej

Dofinansowanie na modernizację drogi do pól

23 lip 2020

W dniu 20.07.2020 r. Zastępca Wójta Gminy Słupsk Adam Jaśkiewicz podpisał w imieniu Gminy Słupsk umowę z Województwem Pomorskim na udzielenie dotacji celowej na realizację zadania pod nazwą: modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych.

czytaj więcej

Wspieramy krwiodawstwo

22 lip 2020

Miło nam poinformować, że Urząd Gminy Słupsk otrzymał Certyfikat firmy promującej honorowe oddawanie krwi. Jednostka nasza już od wielu lat wspiera prospołeczną ideę honorowego oddawania krwi.

czytaj więcej

Szczytne działania Rady Seniorów

20 lip 2020

Na ostatniej czerwcowej Sesji Rady Seniorów Gminy Słupsk radni postanowili wprowadzić zmiany do budżetu. Zmiany te podyktowane były koniecznością odwołania wyjazdów i organizacji imprez ze względu obostrzenia związane z rozprzestrzenianiem się wirusa covid-19.

czytaj więcej

Spotkanie w sprawie zagospodarowania drogi Św. Jakuba

17 lip 2020

W dniu 16.07.2020 r. odbyło się spotkanie na temat ewentualnych perspektyw nowego zagospodarowania Drogi Św. Jakuba na terenie Miasta Słupsk, Gminy Słupsk i Kobylnica oraz Nadleśnictwa Ustka, tak by zyskał on na atrakcyjności i stał się kolejną atrakcją naszych terenów

czytaj więcej

Uwaga! Mieszkańcy miejscowości Wiklino i Kukowo.

15 lip 2020

Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Słupsku informuje o warunkowej przydatności wody przeznaczonej do spożycia z urządzenia wodociągowego zaopatrującego obie miejscowości. Zalecenia: wodę przeznaczoną do spożycia i przeznaczoną dla przygotowywania posiłków dla dzieci i niemowląt należy gotować przez 2 min. i spożywać po ostudzeniu.

czytaj więcej