facebook
youtube

Zapisz się na "Bieg Przyjaźni"

25 wrz 2019

Ruszyły zapisy na I Bieg Gminy Słupsk pod nazwą "Bieg Przyjaźni". Bieg jak i nordic walking odbędzie się 5 października 2019 r. o godz. 11:00 w Redzikowie na terenie Parku Wodnego. Zapraszamy do zapisów i zapoznania się z regulaminem: więcej... 

czytaj więcej

Pasowanie na Przedszkolaka

23 wrz 2019

W piątek, 20 września nowo przyjęte przedszkolaki w Punkcie Przedszkolnym w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Głobinie przeżywały swój wielki dzień - „pasowanie na przedszkolaka i starszaka”.

czytaj więcej

Siemianice. Obwieszczenie Wójta Gminy Słupsk

23 wrz 2019

Obwieszczenie/Ogłoszenie Wójta Gminy Słupsk w sprawie przystąpienia do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części terenów położonych w miejscowości Siemianice zawiadamia się o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części terenów położonych.

czytaj więcej

Za nami I Gminna Senioriada

23 wrz 2019

21 września w hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach odbyła się I Gminna Senioriada. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn, które zmierzyły się w 7 konkurencjach.

czytaj więcej

Informacja

23 wrz 2019

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla opiekunów osób niepełnosprawnych w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 2 w dniu 01.10.2019r. na godz. 12.00.

czytaj więcej

Dziś Dzień Przedszkolaka

20 wrz 2019

Z okazji przypadającego 20 września Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, wszystkim przedszkolakom z Gminy Słupsk życzymy wielu cudownych chwil wypełnionych zabawą, uśmiechu, radości i miłości.  Niech każdy dzień spędzony w przedszkolu z koleżankami i kolegami będzie po brzegi wypełniony zabawą!

czytaj więcej