facebook
youtube

Uwaga, potrzebna pomoc!

20 gru 2019

W związku z pożarem domu w miejscowości Głobino, zwracamy się z prośbą o wsparcie dla rodzin poszkodowanych w pożarze. W sumie poszkodowanych zostało 14 osób. Poniżej informacje dotyczące formy pomocy.

czytaj więcej

Oryginalne kartki świąteczne

19 gru 2019

Jak co roku dzieci uczęszczające na świetlice gminne wykonały własnoręcznie świąteczne kartki. Jak zwykle ich ilość oraz oryginalne wykonanie sprawiły trudność w wyborze tej najładniejszej.

czytaj więcej

Uwaga producenci rolni, mieszkańcy!

18 gru 2019

W związku z występowaniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej wirusa Afrykańskiego pomoru świń (ASF) Wójt Gminy Słupsk apeluje o bezwzględne przestrzeganie zasad w celu ochrony gospodarstw przed ww. wirusem.

czytaj więcej

Gmina Słupsk z budżetem na 2020 rok

18 gru 2019

Podczas wczorajszej sesji Rady Gminy Słupsk, radni podjęli Uchwałę w sprawie przyjęcia budżetu Gminy Słupsk na rok 2020. Przyszłoroczny budżet samorządu to kwota ponad 146 mln. złotych. Na zadania inwestycyjne w roku 2020 zaplanowano kwotę ponad 48 mln. zł. Co stanowi 32,81% planowanych wydatków.

czytaj więcej

Za nami Wigilie Seniorów

16 gru 2019

Wieloletnia tradycja spotkań wigilijnych seniorów, to zwyczaj kontynuowany w gminie Słupsk już od 26 lat. Podobnie jak w latach ubiegłych, również w ten weekend seniorzy z naszej gminy zasiedli do wigilijnej wieczerzy.

czytaj więcej

Dzień Seniora w Głobinie

12 gru 2019

„Wesołe jest życie seniora…” – pod tym hasłem uczniowie z klas piątych ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Głobinie zaprezentowali starszym mieszkańcom Głobina

czytaj więcej

Zaproś marynarza na święta

12 gru 2019

Dowódca Bazy Amerykańskiej w Redzikowie zaprasza mieszkańców Gminy Słupsk do włączenia się w świąteczną akcję “Zaproś Marynarza na Święta”, czyli specjalny w program świąteczny pod patronatem dowódcy NSF Redzikowo.

czytaj więcej