facebook
youtube

Nagrody dla uczniów

01 kwi 2019

W Zespole Szkół w Siemianicach odbył się wyjątkowy apel. Po raz pierwszy w historii zostały przyznane stypendia dyrektora szkoły za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. 

czytaj więcej

Gratulacje dla strzelców z Siemianic!

01 kwi 2019

Jagoda Kiernicka, Łukasz Lisiewicz, Oliwia Miszk, Maksymilian Jańczak, Jakub Baratyński oraz Jakub Trompeteler z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach wystartowali w XII Ogólnopolskiej Spartakiadzie Strzeleckiej

czytaj więcej

Grąsino. Obwieszczenie Wójta Gminy Słupsk

01 kwi 2019

Wójt Gminy Słupsk zawiadamia o podjęciu przez Radę Gminy Słupsk uchwały Nr XLIX/616/2018 z dnia 8 listopada 2018 roku w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w części obrębu geodezyjnego Grąsino, gmina Słupsk.

czytaj więcej

Siemianice. Obwieszczenie Wójta Gminy Słupsk

01 kwi 2019

Wójt Gminy Słupsk zawiadamia o podjęciu przez Radę Gminy Słupsk uchwały Nr XLIX/616/2018 z dnia 8 listopada 2018 roku w sprawie przystąpienia do zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części terenów położonych w miejscowości Siemianice.

czytaj więcej

Ostatnie morsowanie w sezonie

01 kwi 2019

W ostatni dzień marca Morsy z Gminy Słupsk oficjalnie zakończyły sezon zimowych kąpieli. Mimo że słońce dopisuje od ładnych paru dni woda w Bałtyku nadal pozostaje jeszcze w klimcie zimy. Nie zabrakło także silnych fal ściagających czapki z głów.

czytaj więcej

Europejski Kongres Młodzieżowych Rad

01 kwi 2019

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk Oliwia Świtek i Jakub Janeczek wraz z opiekunem rady Ewelina Urban wzięli udział w pierwszym Europejskim Kongresie Młodzieżowych Rad w Słupsku w dniach 27-29 marca 2019 r.

czytaj więcej