facebook
youtube

Artystyczny Klub Rodzica

07 maj 2020

Centrum Kultury Gminy Słupsk oraz Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” przygotowali niesamowitą wyprawę w świat przyrody. Podczas wirtualnego spotkania dowiecie się jak dbać o przyrodę i pomagać zwierzętom w swoim otoczeniu.

czytaj więcej

Informacja

05 maj 2020

Informujemy, że od dnia 6 maja br. Kasa Urzędu Gminy Słupsk będzie czynna w godzinach od 8.00. do 13.00. Realizowanie płatności w Kasie, będzie możliwa z zachowaniem procedur bezpieczeństwa i dezynfekcji obowiązujących w Urzędzie Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych

05 maj 2020

5 maja to Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - święto obchodzone w Europie, zapoczątkowane we Francji na początku lat 90 – tych. Jego głównym celem jest zwrócenie uwagi na problemy, potrzeby osób niepełnosprawnych.

czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Strażaka. Życzenia

03 maj 2020

4 maja przypada dzień św. Floriana - patrona Strażaków. Tego dnia obchodzimy również Międzynarodowy Dzień Strażaka. To święto dedykowane wszystkim pracownikom PSP i ochotnikom OSP, którzy w codziennej pracy wykazują się odwagą i bohaterstwem.

czytaj więcej

11 maja. Otwarcie przedszkoli i żłobka

30 kwi 2020

Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Słupsk z dnia 30 kwietnia, informujemy, że otwarcie żłobków, oddziałów przedszkolnych – „zerówek”, przedszkoli, punktów przedszkolnych, dla dzieci rodziców pracujących, nastąpi 11 maja 2020. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez dyrektorów placówek.

czytaj więcej

Formy i zakres pomocy w kontekście Covid - 19

30 kwi 2020

Od czasu pojawienia się w naszym kraju Covid-19, gmina Słupsk prowadzi szereg działań związanych z udzielenia wsparcia lokalnej społeczności. Regularnie informujemy mieszkańców o wszystkich ważnych zmianach, zaleceniach, jakie są wprowadzane w związku

czytaj więcej