facebook
youtube

Wynik konkursu na wykonanie projektu i murali artystycznych

28 cze 2019

Wynik konkursu w postępowaniu konkursowym na: Wykonanie projektu i murali artystycznych w ramach projektu "Wzmocnienie potencjału pomorskiej Krainy w Kratę poprzez rewitalizację zabytkowych budynków szkieletowych wraz z restauracją organów kościelnych we wsi Swołowo na potrzeby mieszkańców Pomorza i innych regionów Polski"

czytaj więcej

Usuwanie Barszczu Sosnowskiego

28 cze 2019

Informujemy, że Gmina Słupsk ukończyła I zabieg usuwania Barszczu Sosnowskiego w miejscowościach Kusowo, Głobino, Wieszyno, Swołowo, Redęcin, Strzelino. Na rok 2019 zaplanowano jeszcze 3 zabiegi. Wydatek realizowany jest w ramach: Regionalny Program Operacyjny Województwa pomorskiego na lata 2014-2020 pt. „Ochrona różnorodności biologicznej na terenie powiatu słupskiego"

czytaj więcej

EkoMisja Nie Marnuję

28 cze 2019

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jezierzycach biorą udział w I edycji PROJEKTU EDUKACYJNEGO FEDERACJI POLSKICH BANKÓW ŻYWNOŚCI p.t. „PROJEKT KLASA – EkoMisja Nie Marnuję”  , który jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z dyrekcją Banku Żywności w Słupsku.

czytaj więcej

Nieodpłatna pomoc prawna

26 cze 2019

Realizując zapisy art. 8a ust.4 pkt 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej przedstawiamy listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców powiatu słupskiego.

czytaj więcej

Piłkarski turniej w Bruskowie Wielkim

26 cze 2019

Przypominamy że dnia 29-06-2019 rok od godziny 10 do 17:30 na stadionie sportowym w Bruskowie Wielkim rozgrywany będzie Turniej Piłki Nożnej Dzieci. W turnieju wystąpi około 400 zawodniczek i zawodników. Gościem artystycznym turnieju będzie bez wątpienia Dawid Krzyżowski.

 

czytaj więcej

Apel o linię kolejową 405

24 cze 2019

W dniu 24 czerwca 2019 r. samorządowcy subregionu słupskiego sprzeciwiając się wykluczeniu komunikacyjnemu naszego regionu podpisali list intencyjny i apel.

czytaj więcej