facebook
youtube

Wizyta partnerska

26 lut 2018

W dniu 23 lutego 2018r. została zawarta umowa o współpracy pomiędzy administracją gminy miejskiej "Ładuszkin" obwodu kaliningradzkiego (Federacja Rosyjska) a Gminą Słupsk.

czytaj więcej

Wystąpienie do Prezydenta Miasta Słupska z prośbą o przekazania pełnej informacji w sprawie wydanej decyzji środowiskowej – Biogazownia w rejonie Głobina.

23 lut 2018

W związku z otrzymaniem nieoficjalnych informacji w sprawie wydania w czerwcu 2017 roku przez Prezydenta Miasta Słupska Pana Roberta Biedronia decyzji środowiskowej w sprawie budowy Elektrociepłowni na biogaz o mocy elektrycznej 1 MW na granicy Miasta i Gminy przy węźle obwodnicy w Głobinie, zwróciłam się niezwłocznie do władz miasta Słupska o przekazanie pełnej informacji w tej sprawie. (Żródło foto: https://portalkomunalny.pl/).

czytaj więcej

Turniej koszykówki w Jezierzycach

21 lut 2018

25 lutego w Jezierzycach odbędzie się turniej „Wyrzutnia 2018”. Będzie to turniej cykliczny, organizowany na początek i koniec roku. W niedzielę już pierwszy z tego cyklu. Obecny w Gminie Batalion Ochrony Bazy Redzikowo i stacjonujące US Navy chcą włączyć się w sportową część życia gminy. Wspólnie z Maszbud SALK idziemy ku oczekiwaniom gości.

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

20 lut 2018

W lutym kolejne pary małżeńskie z Gminy Słupsk obchodziły swoje Jubileusze. 7 lutego i 20 lutego w Urzędzie  Gminy Słupsk, medale Prezydenta Rzeczpospolitej oraz medale wójta, a także drobne upominki i kwiaty otrzymali:

czytaj więcej

Wszystko swe kolory ma

16 lut 2018

Feeria barw i kolorów na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Jezierzycach to kolejny z pomysłów Hajki Świech - reżysera śpiewogry „Wszystko swe kolory ma".W przedstawieniu przygotowanym przez kierownictwo Urzędu Gminy Słupsk, członków Rady Gminy Słupsk, kierowników gminnych jednostek organizacyjnych, nie zabrakło znanych i lubianych utworów muzycznych śpiewanych przez wypełnioną po brzegi widownię.

czytaj więcej