facebook
youtube

Wesołych Świąt

10 kwi 2020

Zdrowych, Pogodnych  i Spokojnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja".

czytaj więcej

Wsparcie i porady dla przedsiębiorców

09 kwi 2020

Dla przedsiębiorstw z Powiatu Słupskiego, Powiat Słupski wraz z partnerami uruchomiona została strona internetowa, na której znajduje się pełen pakiet informacji o wsparciu dla przedsiębiorców w czasie kryzysu. Z pomocy mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy z Powiatu Słupskiego - www.biznes.slupsk.pl. Zapraszamy!

czytaj więcej

Nabór wniosków w ramach Tarczy Antykryzysowej

07 kwi 2020

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku ogłasza z dniem 02.04.2020 r. nabór wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy przyznawanej na podstawie art. 15 zzd ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

czytaj więcej

Pomoc dla osób zatrudnionych na umowach cywilnoprawnych

06 kwi 2020

Jeśli zawarłeś umowę cywilnoprawą i umowa nie doszła do skutku lub nastąpiło ograniczenie jej realizacji w związku z przestojem w prowadzeniu działalności w następstwie COVID-19, wystąp do ZUS za pośrednictwem swojego zleceniodawcy albo zamawiającego o jednorazowe świadczenie finansowe, które zrekompensuje Ci utratę przychodów.

czytaj więcej