facebook
youtube

Wójt Gminy Słupsk informuje

01 lip 2019

Wójt Gminy Słupsk informuje, iż Wojewoda Pomorski powołał Komisję do szacowania szkód w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej spowodowanych przez wiosenne przymrozki (w sadach).

czytaj więcej

Dyżur Rady Seniorów Gminy Słupsk

28 cze 2019

Prypominamy, że w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk w godzinach od 15:30-16:30 dyżur pełni radny Rady Seniorów Gminy Słupsk. Porozmawiać i zapytać można o wszystkie nurtujące kwestie w zakresie seniorów.

czytaj więcej

Zawiadomienie o unieważanieniu postępowania

28 cze 2019

Wójt Gminy Słupsk zawiadamia o unieważnieniu postępowania prowadzonego w trybie III ustnego przetargu nieograniczonego na sprzedaż samochodu specjalnego pożarniczego marki: Magirus Deutz 904 nr rej. GSL55GV, który odbył się w dniu 27.06.2019r. o godz. 10.00 w Urzędzie Gminy Słupsk.

 

czytaj więcej

Wynik konkursu na wykonanie projektu i murali artystycznych

28 cze 2019

Wynik konkursu w postępowaniu konkursowym na: Wykonanie projektu i murali artystycznych w ramach projektu "Wzmocnienie potencjału pomorskiej Krainy w Kratę poprzez rewitalizację zabytkowych budynków szkieletowych wraz z restauracją organów kościelnych we wsi Swołowo na potrzeby mieszkańców Pomorza i innych regionów Polski"

czytaj więcej

Usuwanie Barszczu Sosnowskiego

28 cze 2019

Informujemy, że Gmina Słupsk ukończyła I zabieg usuwania Barszczu Sosnowskiego w miejscowościach Kusowo, Głobino, Wieszyno, Swołowo, Redęcin, Strzelino. Na rok 2019 zaplanowano jeszcze 3 zabiegi. Wydatek realizowany jest w ramach: Regionalny Program Operacyjny Województwa pomorskiego na lata 2014-2020 pt. „Ochrona różnorodności biologicznej na terenie powiatu słupskiego"

czytaj więcej

EkoMisja Nie Marnuję

28 cze 2019

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Jezierzycach biorą udział w I edycji PROJEKTU EDUKACYJNEGO FEDERACJI POLSKICH BANKÓW ŻYWNOŚCI p.t. „PROJEKT KLASA – EkoMisja Nie Marnuję”  , który jest dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej we współpracy z dyrekcją Banku Żywności w Słupsku.

czytaj więcej

Nieodpłatna pomoc prawna

26 cze 2019

Realizując zapisy art. 8a ust.4 pkt 1 ustawy z dnia 5 sierpnia 2015 r. o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej przedstawiamy listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców powiatu słupskiego.

czytaj więcej