facebook
youtube

Gazyfikacja Krępy Słupskiej

27 maj 2019

W dniu 9 maja br. odbyło się spotkanie przedstawicieli Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. z mieszkańcami Krepy Słupskiej. Na spotkaniu przedstawiono  koncepcję gazyfikacji miejscowości.

czytaj więcej

Dzień Samorządu Terytorialnego

27 maj 2019

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego wszystkim Pracownikom Samorządowym, Radnym, Sołtysom członkom Rad Sołeckich składam wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz naszej Małej Ojczyzny. Dziękuję za rozwiązywanie problemów społeczności lokalnej oraz budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Życzę wielu sukcesów, osobistych, dużo zdrowia i radości.

czytaj więcej

Wójt Gminy Słupsk ogłasza

24 maj 2019

Wójt Gminy Słupsk ogłasza ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż samochodów specjalnych-pożarniczych marki: Magirus Deutz 90M 9,5F (wersja 07 507), Ził 131 oraz Żuk A 156.

czytaj więcej

Lecznicze właściwości bursztynu

23 maj 2019

Zapraszamy na prelekcję pt. Lecznicze właściwości bursztynu. Spotkanie poprowadzi Narcyz Kalski właściciel Galerii Bursztynowej w Słupsku. Wstęp wolny‼️ 24 maja (piątek) godz. 17 Lądowisko Kultury w Redzikowie.

czytaj więcej

Gminny Konkurs Ortograficzny

22 maj 2019

18 maja w szkole w Głobinie odbył się XVIII Gminny Konkurs Ortograficzny, w którym wzięli udział uczniowie klas III ze Szkoły Podstawowej w Siemianicach. Uczennice z Siemianic Oliwia Groszek i Maja Balena zajęły I i II miejsce. Gratulujemy!

czytaj więcej