facebook
youtube

Dietetycznie w Siemianicach

17 paź 2017

Tradycją w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach stały się spotkania z panią dietetyk Edytą Jasińską, która wśród uczniów promuje zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie się.

czytaj więcej

Październik miesiącem walki z rakiem piersi

16 paź 2017

Samodzielny Publiczny Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej w Słupsku organizuje w ostatni weekend października, tj. 28-29 (sobota - niedziela), bezpłatne badania mammograficzne dla wszystkich Pań w wieku 50-69 lat. Badania przeprowadzane będą w godzinach 9.00 - 14.00, w Zakładzie Rentgenodiagnostyki, Przychodnia Rejonowa, ul. Tuwima 37 w Słupsku.

czytaj więcej

PIFE zaprasza na spotkanie

13 paź 2017

Punkt informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku, zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 18 października w Słupskim Inkubatorze Technologicznym. Początek spotkania godz. 10.00. Szczegóły na plakacie.

czytaj więcej

Nowa szkoła w Bierkowie

13 paź 2017

W Bierkowie odbyła się uroczystość otwarcia nowego skrzydła Szkoły Podstawowej im. W. Witosa w Bierkowie. W skład nowego skrzydła szkoły wchodzą między innymi: sala językowa, pracownia chemiczna, pracownia fizyczna, pracownia informatyczna oraz pomieszczenia klasowe.

czytaj więcej

"Wesele" w Jezierzycach

13 paź 2017

W bieżącym roku szkolnym Szkoła Podstawowa w Jezierzycach przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji pod hasłem NARODOWE CZYTANIE. Tym razem przy weselnym stole  uczniowie, nauczyciele oraz dyrekcja szkoły, którzy zaprezentowali fragmenty "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.

czytaj więcej