facebook
youtube

Miłośnicy Survivalu

04 gru 2017

Uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im. Czesława Miłosza w Siemianicach od października 2017 roku uczestniczą w nietypowych zajęciach z survivalu i crosa.

czytaj więcej

Wytańczyli medale

04 gru 2017

Nowy sezon taneczny rozpoczął się dopiero we wrześniu, ale dla uczniów z Siemianic okazał się wyjątkowo owocny...

czytaj więcej

Przedświąteczna pomoc

04 gru 2017

W sobotę, 2 grudnia 2017 r. wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariusza przy Szkole Podstawowej w Jezierzycach kolejny raz zachęcali klientów

czytaj więcej

Dar Serca z Bierkowa

04 gru 2017

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bierkowie włączyli się w akcję charytatywną ,,Pomóż szkołom na Kaszubach, które ucierpiały z powodu huraganu”.

czytaj więcej

Dzień Kredki w Bierkowie

04 gru 2017

22 listopada w Szkole Podstawowej w Bierkowie obchodzono Dzień Kredki. W tym dniu kredki poszły w ruch, uczniowie z Bierkowa kolorowali na lekcjach i na przerwach.

czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Niepełnosprawnych - 3 grudnia

01 gru 2017

Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych składam wszystkim osobom niepełnosprawnym oraz ich rodzinom życzenia wielu radości, życzliwości, wyrozumiałości oraz niespożytych sił do pokonywania trudności dnia codziennego i odwagi w realizacji swoich marzeń.

czytaj więcej

Młodzieżowa Rada rozpoczęła II kadencję

29 lis 2017

Dziś na uroczystej sesji Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk, ślubowanie złozyli młodzieżowi Radni II kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk. Wójt gminy Słupsk Barbara Dykier podziękowała młodzieżowym Radnym, którzy pełnili kadencję w latach 2015 - 2017.

czytaj więcej