facebook
youtube

Dzień Pracownika Socjalnego

21 lis 2018

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, proszę przyjąć serdeczne podziękowania za trud,  zaangażowanie w codzienną pomoc osobom potrzebującym. Życzę wielu sukcesów zawodowych, osobistych, dużo zdrowia i wytrwałości. Aby Wasze działania były zawsze powodem do dumy i społecznego uznania.

Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier

czytaj więcej

Program „Czyste Powietrze”

20 lis 2018

Wójt Gminy Słupsk oraz Fundacja GlobalECO zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania wysokości nawet 90% na:
- ocieplanie budynków jednorodzinnych, wymianę stolarki okiennej
- wymianę lub montaż urządzeń grzewczych (kotłów oraz pomp ciepła)

czytaj więcej

Lodowisko w Redzikowie otwarte

19 lis 2018

W piątek 16 listopada 2018 r. odbyło się uroczyste otwarcie Lodowiska Redzikowo. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. głównego wykonawcy i inspektorów poszczególnych robót, inspektora nadzoru,radnych kadencji 2014-2018 jak i tych nowo wybranych, sołtysów z terenu gminy Słupsk, prezesów spółek gminnych, dyrektorów jednostek gminnych, Starosty Słupskiego, przedstawicieli sąsiednich gmin oraz pracowników Urzędu Gminy Słupsk.

czytaj więcej

Remont ulicy Kaszubskiej

16 lis 2018

Od 20 listopada br. (wtorek) w związku z remontem ulicy Kaszubskiej na odcinku od ulicy Sportowej do granicy miasta będą występować utrudnienia w ruchu.

czytaj więcej

Słowińska Grupa Rybacka informuje

16 lis 2018

W dniu 15 listopada Zarząd Słowińskiej Grupy Rybackiej ogłosił konsultacje społeczne dotyczące zmian kryteriów wyboru i wskaźników dla przedsięwzięcia: 2.3.1. Tworzenie, rozwój i wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej historycznie lub terytorialnie związanych z działalnością rybacką.

czytaj więcej