facebook
youtube

Graliśmy z WOŚP!!!

13 sty 2020

Za nami 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Juz tradycyjnie finał odbył się w Parku Wodnym Redzikowo, jednak nowym miejscem które również grało z WOŚP w gminie Słupsk był Zespół Szkolno - Przedszkolny w Siemianicach. W sumie zebrano kwotę 39595,68 zł. Dziękujemy, że byliście z nami w tym wyjątkowym dniu!

czytaj więcej

Rada Seniorów na szkoleniu

13 sty 2020

W dniu 8 stycznia 2020 r. Radni Rady Seniorów Gminy Słupsk wzięli udział w szkoleniu z projektu Srebrna Sieć pn ,,Dobra komunikacja i wzajemna motywacja czynnikami sukcesu działalności animacyjnej Rady Seniorów".

czytaj więcej

Gramy z WOŚP!

10 sty 2020

Gmina Słupsk gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W tym roku tradycyjnie Finał organizowany jest w Park Wodny Redzikowo, ale również w Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Czesława Miłosza w Siemianicach. W tym roku dzięki Gminnej Akademii Piłkarskiej Bruskowo Wielkie, przekazujemy na licytację wyjątkowy Zestaw Kibica Piłki Nożnej - Piłka Drużyny Zagłębie Lubin z autografami zawodników oraz fotografia drużyny z autografami zawodników. 

czytaj więcej

Zawiadomienie dla przedsiębiorców

09 sty 2020

Przypominamy, że do dnia 31 stycznia 2020 roku należy złożyć pisemne oświadczenie o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w 2019 roku oraz wnieść opłatę I raty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.

czytaj więcej

Kolędowali w Głobinie

08 sty 2020

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach i waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego okresu, uczniowie Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Głobinie,

czytaj więcej