facebook
youtube

Szkolenia e - obywatel

29 lis 2019

W dniach 24-30.11.2019 r. odbyły się kolejne bezpłatne szkolenia na terenie Gminy Słupsk ramach projektu ,,e-obywatel nowe umiejętności cyfrowe"

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

25 lis 2019

W dniach 22 i 25 listopada w Urzędzie Gminy Słupsk odbyły się uroczystości podczas których, nasi mieszkańcy świętowali swoje jubileusze pożycia małżeńskiego

czytaj więcej

Robotyka w Głobinie

21 lis 2019

Od tego roku szkolnego uczniowie Szkoły Podstawowej w Głobinie mają możliwość rozwijać wyobraźnię i samodzielnie realizować własne pomysły podczas zajęć robotyki, które prowadzone są w szkole w ramach zajęć dodatkowych.

czytaj więcej

XV sesja Rady Gminy Słupsk

21 lis 2019

W dniu 20 listopada 2019 odbyła się XV Sesja Rady Gminy Słupsk. Podczas sesji omówiona została współpraca z klubami sportowymi na terenie gminy Słupsk, przygotowanie do zimowego utrzymania dróg w samorządzie. Radni podjęli następujące uchwały:

czytaj więcej

Dzień Pracownika Socjalnego

21 lis 2019

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam życzenia wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym. Dziękuję za Wasze ogromne zaangażowanie i uśmiech, który nieraz jest tym największym dobrem i znakiem nadziei. Życzę, by źródłem Waszej radości i satysfakcji z pracy były sukcesy ludzi, którym pomagacie przezwyciężyć życiowe trudności.

czytaj więcej

Marshmallow Challenge w Głobinie

20 lis 2019

W świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej w Głobinie zorganizowano warsztaty Marshmallow Challenge. Zespoły złożone z kilku osób musiały zbudować jak najwyższą, samodzielnie stojącą konstrukcję z dostępnych materiałów.

czytaj więcej