facebook
youtube

Utrudnienia komunikacyjne w dniach 7,8,9 maja 2018r.

25 kwi 2018

Urząd Gminy Słupsk informuje, że w związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w Strzelinku dnia 7, 8 i 9 maja br. wystąpią utrudnienia w komunikacji publicznej i przewozach szkolnych do Zespołu Szkół w Redzikowie. Ostatni przystanek linii nr 17- Strzelinko NORD. Możliwy ruch pieszy przez przejazd kolejowy. Rozkład jazdy autobusu szkolnego do Redzikowa w ZS w Redzikowie.

czytaj więcej

Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Potęgowo 2018

14 cze 2018

W dniu 16 czerwca br. o godz. 10:00 na stadionie sportowym Potęgowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu powiatu słupskiego. W zawodach wezmą udział zwycięskie drużyny z zawodów gminnych, które odbywały się w miesiącu maju i czerwcu w poszczególnych gminach.

czytaj więcej

Jak nie czytam, jak czytam

13 cze 2018

Dnia 8 czerwca br. uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Głobinie wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „ Jak nie czytam, jak czytam”, podczas której w całej Polsce bity był rekord czytania w tym samym momencie.

czytaj więcej

Piękne Jubileusze

13 cze 2018

Kolejne pary małżeńskie z Gminy Słupsk obchodziła  Jubileusz, swoją obecnością zaszczycili nas Państwo Magdalena i Heinz Rettke obchodzili 55-lecie oraz Państwo Anna i Bronisław Kapałka 60-lecie pożycia małżeńskiego.

czytaj więcej

Zwolnienie z podatku dochodowego na terenie całej Polski, także w Twojej Gminie

13 cze 2018

Planujesz rozwijać swoją firmę? Działasz w branży przemysłowej? Chcesz powiększyć swój park maszynowy, rozbudować halę i zwiększyć zatrudnienie? Dowiedz się w jaki sposób uzyskać wsparcie na nową inwestycję w ramach uchwalanego programu rządowego Polska Strefa Inwestycji. Teraz już nie tylko na terenach Specjalnych Stref Ekonomicznych, ale również na Twoim prywatnym gruncie, w dowolnym miejscu w Gminie, możesz ubiegać się o wsparcie na nowy projekt inwestycyjny! Poniżej przekazujemy kilka istotnych informacji w tym zakresie.

czytaj więcej