22 lutego o godzinie 17:00  w Galerii na Poddaszu w siedzibie Centrum Kultury Gminy Słupsk w Głobinie będzie można zobaczyć pierwszą prezentację prac grupy fotograficznej działającej w ramach jednej z sekcji artystycznych. Swoje prace zaprezentują fotograficy:

* Tereza Gaidychok
* Agnieszka Górzyńska
* Kamila J. Gruss
* Karolina Hanuszewicz
* Paweł Sadowski

Podczas wernisażu odbędzie się również recital Joanny Lis. Artystka przedstawi improwizacje współczesnej muzyki rozrywkowej, jazzowej oraz własne tematy kompozytorskie. Joanna Lis jest pochodzącą ze Śląska współczesną waltornistką i trębaczką jazzową. Jest absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie waltorni, ukończyła również studia w Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz. Brała udział w wielu festiwalach i koncertach na terenie Europy i Azji. Obecnie pracuje nad własnym materiałem płytowym. Na co dzień jest muzykiem w Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica im. Wojciecha Kilara w Słupsku.

Na wystawę "Kontrasty" składają się zdjęcia z gatunku: street photo, reporterskie, pejzaże i portrety. Zobaczymy oryginalne, kreatywne fotografie będące efektem pracy grupy fotograficznej działającej przy CKiBP. Uroczyste otwarcie nastąpi w piątek 22 lutego o godzinie 17.00. Wystawa potrwa do 15 marca. Serdecznie zapraszamy - zachęca kurator ekspozycji Krzysztof Przewoźny.