Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk serdecznie zaprasza na koncert "Dirty Dancing" w wykonaniu Słupskiej Sinfonietty.07.04.2019 r. o godz. 17.00, hala widowiskowo-sportowa w Jezierzycach. Podczas koncertu zabrzmią największe hity lat 70. i 80! Oczywiście w symfonicznym wydaniu! Orkiestrę poprowadzi i przygotuje Maciej Banachowski, a zaśpiewają dla Państwa dwie wspaniałe wokalistki: Katarzyna Dacków oraz Natalia Łęt.

Bilety w cenie 10 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) do nabycia w kasie CKiBP w Głobinie lub na stronie internetowej: https://www.kupbilecik.pl/impreza-35652-koncert.slupskiej.sinfonietty.jezierzyce..html
Koncert oraz nazwa zostały zainspirowane wieloletnim cyklem wydarzeń w Social Club Dom Ówka w Słupsku.
Zapraszamy! Gwarantujemy radość ze słuchania!