facebook
youtube

Koło Gospodyń Wiejskich Głobino-Stanięcino zdobyło najwyższą nagrodę - tytuł GRAND PRIX podczas XIV Turnieju KGW, który odbył się w minioną sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach. 

Koło Gospodyń Wiejskich Głobino-Stanięcino zdobyło najwyższą nagrodę - tytuł GRAND PRIX podczas XIV Turnieju KGW, który odbył się w minioną sobotę w hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach.  W tegoroczny turnieju uczestniczyło siedem kół gospodyń wiejskich: Kępice, Barcino, Jezierzyce Os., Kobylnica, Łebień, Stowięcino i Głobino-Stanięcino. To nie jedyny sukces koła reprezentującego naszą gminę w turnieju, KGW Jezierzyce Osiedle zwyciężyło w dwóch kategoriach: moda kwiatowa oraz scenka kabaretowa. Gratulujemy!

Trzymamy kciuki za Panie z KGW Głobino-Stanięcino, gdyż jako zwyciężczynie etapu powiatowego turnieju, będą reprezentowały Powiat Słupski podczas Wojewódzkiego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich, który odbędzie się 18 maja w Żukowie.