facebook
youtube

„Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna - realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga” - której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego

„Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna - realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga” - której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży. W ramach ogólnopolskiej kampanii Bezpieczna Droga „Dobrze Cię widzieć” w Szkole Podstawowej w Jezierzycach uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach podczas których dowiedzieli się jak bezpiecznie uczestniczyć w ruchu drogowym przed przejściem i na przejściu dla pieszych, z telefonem i bez telefonu, na drogach w mieście i poza miastem, z użyciem kamizelki odblaskowej i bez niej. Dzieci obejrzały też krótkie filmiki wskazujące pozytywne i negatywne zachowania oraz ich skutki. Na koniec zajęć wszyscy uczniowie otrzymali kamizelki odblaskowe, które zwiększą poziom ich bezpieczeństwa na drogach.