29 marca br. w Hali Sportowej w Jezierzycach odbyły się VI Gminne Targi Edukacyjne dedykowane absolwentom szkół podstawowych i gimnazjów w roku szkolnym 2018/2019 gminy Słupsk. Tegoroczne targi zorganizowane zostały przez doradców zawodowych ze szkoły w Jezierzycach – Agnieszka Hinc, w Siemianicach – Małgorzta Tabała i w Redzikowie – Monika Strzałkowska . Uroczystego otwarcia targów dokonali natomiast dyrektorzy owych szkół. Podczas targów swoja ofertę edukacyjną na rok szkolny 2019/2020 zaprezentowały szkoły ponadpodstawowe i ponadgimnazjalne Miasta Słupska i Powiatu Słupskiego oraz z Białego Boru i Darłowa. Uczniowie mogli liczyć także na wsparcie doradców zawodowych z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Słupsku.