facebook
youtube

W dniu 2 kwietnia br. w Lądowisku Kultury w Redzikowie odbyło się kolejne spotkanie dla rodzin osób niepełnosprawnych. W spotkaniu Prezes Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym „Przystań”

W dniu 2 kwietnia br. w Lądowisku Kultury w Redzikowie odbyło się kolejne spotkanie dla rodzin osób niepełnosprawnych. W spotkaniu uczestniczyła Pani Zofia Stodoła Prezes Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym „Przystań”. Pani Zofia Stodoła opowiedziała o nowej inicjatywie, a mianowicie o zamiarze otworzenia Przedsiębiorstwa Społecznego PRZYSTAŃ dla podopiecznych Stowarzyszenia. Niestety brakuje środków na remont i adaptację budynku przy ulicy Gdyńskiej 13a. Więcej informcji w jaki sposób można wesprzeć tę inicjatywę można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Kolejne spotkanie grupy wsparcia już 7 maja o godz. 16.30