facebook
youtube

28 marca 2019r. grupa teatralno - muzyczna „Podwórko” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Siemianicach wzięła udział w XV Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych 

28 marca 2019r. grupa teatralno - muzyczna „Podwórko” z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Siemianicach wzięła udział w XV Wojewódzkim Turnieju Kabaretów i Teatrów Szkolnych organizowanym przez ZSAiK w Gdańsku pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. Młodzi aktorzy zaprezentowali się w sztuce kabaretowej pt. „Bajki dla potłuczonych, czyli gdzie jest wilk?”. Byli bezkonkurencyjni. Zaprezentowali się tak wspaniale i profesjonalnie, że zdobyli I miejsce. W nagrodę nasi laureaci zostali zaproszeni do Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego na 4- godzinne warsztaty teatralne oraz zwiedzanie budynku GTS.

Gratulujemy młodym artystom tak wielkiego sukcesu!!!