W piątek, 26 kwietnia 2019 roku, w hali „Gryfia” w Słupsku odbędą się IV Targi Pracy organizowane przez Słupską Izbę Przemysłowo-Handlową w partnerstwie z Urzędem Miejskim w Słupsku, Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego, Akademią Pomorską w Słupsku, Urzędem Gminy w Słupsku i Powiatowym Urzędem pracy w Słupsku.
Zapraszamy na targi wszystkich poszukujących zatrudnienia oraz zainteresowanych zmianą pracy, a także cudzoziemców, którzy przyjeżdżają do Słupska z zamiarem podjęcia pracy.
Na targach zaprezentuje się ponad trzydzieści firm z naszego regionu, które przedstawią oferty pracy w wielu zawodach. Propozycje pracy zaoferują m.in. słupskie firmy: Perla, Scania, Keter, Lauber, sieć marketów Biedronka i wiele innych. Na targach zaprezentują się również szkoły branżowe zachęcające do nauki w zawodach, na które w firmach jest coraz większe zapotrzebowanie.Wystawią się też szkoły wyższe ze Słupska i Gdańska z ofertą kształcenia w nowych specjalnościach inżynierskich. Na targach pokazana zostanie (na żywo) praca stolarza i wystawa prac wykonanych w drewnie przez młodzież odbywającą praktyki w Zespole Placówek Oświatowych w Słupsku.
 Propozycje pracy przedstawią również agencje specjalizujące się w ofertach pracy za granicą. Będą też informacje i porady z zakresu aktywizacji zawodowej i poruszania się na rynku pracy udzielane przez  pracowników Powiatowego Urzędu Pracy, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Państwowej Inspekcji Pracy i innych instytucji i urzędów.

Targi będzie można zwiedzać w godz. 9.00 – 14.00.

Zapraszamy!