Wypoczynek będzie odbywał się w miejscowości Raba Wyżna w gm. Raba Wyżna położonej w przepięknym górskim terenie w województwie małopolskim, na terenie powiatu nowotarskiego. Dzieci będą zakwaterowane w Szkole Podstawowej im Świętej Jadwigi Królowej w Rabie Wyżnej adres: Raba Wyżna 120, 34-721 Raba Wyżna.

W roku 2019 organizujemy dwa turnusy dla dzieci w wieku 9-15 lat, w terminach:

• 1 lipca - 14 lipca
  • 22 lipca - 4 sierpnia

Wyjazdy w godzinach porannych 5:30 zbiórka pod Ratuszem w Słupsku, powroty w godzinach wieczornych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą
-kontakt z Panią Agnieszką Skibą, Urząd Gminy Słupsk, bud. "B" pok.1, tel: +48 59 842 84 60 wew. 88:

P O D Z I W I A M Y  N A S Z E  G Ó R Y

W ofercie kolonii:

• przejazd autokarem,
  • zakwaterowanie w Szkole Podstawowej w Rabie Wyżnej,
  • wyżywienie w stołówce szkolnej (również zapewniony prowiant na czas organizowanych wycieczek),
  • Babiogórski Park Narodowy,
  • Polana Chochołowska, Centrum Edukacji Przyrodniczej Tatrzańskiego Parku Narodowego,
  • Kościelisko Sala Odkryć Tatrzańskiego Parku Narodowego,
  • Spływ Dunajcem, zwiedzanie zamku w Niedzicy i Czorsztynie,
  • Gorczański Park Narodowy,