Z okazji przypadającego 4 maja 2019 Święta Dnia Strażaka wszystkim druhom i druhnom z terenu Gminy Słupsk życzę wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Składam serdeczne podziękowania za Wasz trud, za poświęcenie, za wielki dar serca. Dzień Strażaka to święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę. Życzę satysfakcji z działalności społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego oraz pomyślności w pracy zawodowej.

Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier

Zapraszamy na Gminne Obchody Dnia Strażaka, które dbędą się 4 maja w Kusowie. Świętować będziemy również 20 - lecie Jednostki OSP Kusowo.