facebook
youtube

W dniu 8 czerwca 2019 r. liczna grupa seniorów m.in. ze Swołowa, Bukówki, Krępy, Lubuczewa, Kukowa i Bydlina wzięła udział w zorganizowanej przez Stowarzyszenie ,,seniorzybytów.pl" Senioriadzie-Paradzie Pokoleń. 

W dniu 8 czerwca 2019 r. liczna grupa seniorów m.in. ze Swołowa, Bukówki, Krępy, Lubuczewa, Kukowa i Bydlina wzięła udział w zorganizowanej przez Stowarzyszenie ,,seniorzybytów.pl" Senioriadzie-Paradzie Pokoleń. Piknik rozpoczął barwny korowód ulicami miasta gdzie nasi seniorzy i seniorki dumnie reprezentowali Gminę Słupsk. Wśród wielu atrakcji, z których można było skorzystać podczas festynu były: zupa z kotła, woda z sokiem z saturatora w dawnym stylu oraz występ kapeli podwórkowej i zaproszonych gości. Korzystając z okazji seniorzy wraz z przedstawicielami Rady Seniorów Gminy Słupsk rozdawali materiały promocyjne, zachęcając do odwiedzenia Gminy Słupsk.