W dniu 06 czerwca 2019 roku Szkoła Podstawowa we Włynkówku przeprowadziła I Gminny Festiwal Morski. Reprezentanci szkół podstawowych z Jezierzyc, Siemianic, Redzikowa i Włynkówka sprawdzali swoje umiejętności taktyczne podczas gry „Bitwa Morska”. Uczestnicy zaprezentowali także swoje zdolności plastyczne wykonując wspólną pracę „ W morskich głębinach”. Kolejność miejsc prezentuje się następująco : I miejsce Amelia Fiecek ( SP Jezierzyce), II miejsce Oskar Piechociński ( SP Jezierzyce), III miejsce Monika Peplińska (SP Włynkówko).Gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji w nowym roku szkolnym 2019/2020.

Wielkie podziękowania dla sponsorów nagród w tegorocznej edycji : Grand Lubicz Uzdrowisko w Ustce, Dolina Charlotty & SPA, Park Trampolin Jump2Sky za wyjątkowo atrakcyjne nagrody.