facebook
youtube

11 i 12 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk odbyły się spotkania Jubilatów, którzy obchodzili swoje okrągłe rocznice pożycia małżeńskiego.

11 i 12 czerwca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Słupsk odbyły się spotkania Jubilatów, którzy obchodzili swoje okrągłe rocznice pożycia małżeńskiego. W tych wyjątkowych chwilach gościom towarzyszyli bliscy, przyjaciele, radni oraz sołtysi miejscowości. Medale od Prezydenta Rzeczpospolitej wręczyła Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier. Wszystkim parom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, miłości i pogody ducha.

Swoje Jubileusze obchodzili:

  • Halina i Jan Suświłło z Siemianic – 55 - lecie
  • Teresa i Ludwik Osiewicz z Głobino – 50-lecie
  • Kazimiera i Jacek Rennert z Siemianic – 50 - lecie
  • Helena i Teodor Zielonka z Siemianic – 50 - lecie
  • Elżbieta i Zygmunt Głowaccy z Jezierzyc – 50 - lecie