Na zaproszenie Starosty Słupskiego przedstawiciele Rady Seniorów Gminy Słupsk uczestniczyli w I Powiatowym Forum Rad Seniorów. Po powitaniu przez Starostę zaproszonych gości oraz przedstawieniu się poszczególnych organizacji Pani Barbara Balka z Urzędu Marszałkowskiego z Gdańska przedstawiła prezentację dotycząca działań na rzecz Seniorów w województwie pomorskim. W dyskusji uczestniczyli również przedstawiciele gminnej Rady Seniorów dzieląc się swoimi doświadczenianmi i inicjatywami. Na koniec wręczone zostały odznaczenia w konkursie  ,,Pomorskie Dla Seniora". Spotkanie zakończył występ kobylnickiego zespołu Ale Babki.