Przypominamy że dnia 29-06-2019 rok od godziny 10 do 17:30 na stadionie sportowym w Bruskowie Wielkim rozgrywany będzie Turniej Piłki Nożnej Dzieci. W turnieju wystąpi około 400 zawodniczek i zawodników. Gościem artystycznym turnieju będzie bez wątpienia Dawid Krzyżowski.

Turniej Piłki Nożnej Dzieci rozegrany będzie w następujących kategoriach wiekowych:
U14 /2005-2006/ - KS Bruskowo Wielkie I i II, SALOS Słupsk I i II, OLIMPIJCZYK Kwakowo.
U11 /2008-2009/ - UKS GAP Bruskowo Wielkie, AP GRYF Słupsk SA, KS Damnica, Lew Lębork,
JFA Przechlewo, LUKS ŻELKI Żelkowo, MKS JANTAR Ustka, STAL Jezierzyce.
U 9 /2010-2011/ - UKS GAP Bruskowo Wielkie, UKS GAP/SP Redzikowo, U2 Bytów,
FUTBOLAKI Słupsk, AP GRYF SŁUPSK SA I i II, KS Damnica,
JFA Przechlewo, LUKS ŻELKI Żelkowo, UKS SPARTA Sycewice,
UKS ORLIKI Kończewo, MKS JANTAR Ustka.
U 7 /2012-2013/ - UKS GAP Bruskowo Wielkie, FUTBOLAKI I i II Słupsk, SALOS Słupsk,
JFA Przechlewo, SKOTAWIA Dębnica Kaszubska, AP GRYF Słupsk SA,
UKS ORLIKI Kończewo, LUKS ŻELKI Żelkowo, UKS SPARTA Sycewice.

W turnieju wystąpi około 400 zawodniczek i zawodników, zawody poprowadzi 12 sędziów delegowanych przez Kolegium Sędziów Słupsk, nad zdrowiem zawodników czuwać będzie wykwalifikowana pomoc medyczna, każda drużyna otrzyma pamiątkowy puchar a zawodnik medal. Gościem artystycznym turnieju będzie bez wątpienia Dawid Krzyżowski który swoimi pokazami artystycznymi z piłką wzbudzi z pewnością gromki aplaus wśród publiczności i młodych zawodników. Odwiedzi nasz turniej również kolejny wielki człowiek ze świata sportu, Pan Andrzej Turkowski główny manager AP KGHM ZAGŁĘBIE Lubin. Uroczystego otwarcia turnieju o godzinie 9:45 dokona Wójt Gminy Słupsk Pani Barbara Dykier która między innymi objęła turniej swoim Honorowym Patronatem. Honorowy Patron imprezy to również świeżo wybrany Starosta Powiatu Słupskiego. Około godziny 17:15 nastąpi uroczyste zakończenie turnieju z udziałem Pani Inspektor ds. sportu Gminy Słupsk oraz zaproszonych gości. Podczas trwania imprezy najmłodsi uczestnicy będą mogli bezpłatnie korzystać z podwoi potężnego dmuchanego zamku, troszkę starsi uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w piłkarskim darcie. Podczas trwania imprezy Koło Gospodyń Wiejskich jak i rodzice serwować będą pyszne domowe ciasta jak i smakołyki z grilla.

Około godziny 18 rozpocznie się zabawa taneczna.
Organizatorem imprezy jest UKS GAP Bruskowo Wielkie i KS Bruskowo Wielkie.