facebook
youtube

W dniu 24.08.2019 r. odbył się już II Gminny Spływ Kajakowy na trasie Łosino-Włynkówko-Bydlino. Udział w spływie wzięło ponad 60 osób, pogoda dopisała podobnie jak humory uczestników na trasie.

W dniu 24.08.2019 r. odbył się już II Gminny Spływ Kajakowy na trasie Łosino-Włynkówko-Bydlino. Udział w spływie wzięło ponad 60 osób, pogoda dopisała podobnie jak humory uczestników na trasie. Nie obyło się bez śmiesznych sytuacji, drobnych kolizji czy pojedynczych wywrotek. O podniebienia uczestników zadbało koło gospodyń z Włynkówka, które wraz z radą sołecką przygotowało pyszny poczęstunek. O oprawę muzyczną zadbało Centrum Kultury i Biblioteka Publicznej Gminy Słupsk. Na rzece uczestników spływu zabezpieczała łódź ratunkowa z OSP Włynkowo. Podziękowania należą się również firmie Na-Kajakach z Ustki, która po raz kolejny sprawdziła się w trakcie organizacji spływu.
Tego dnia odbywał się również I Miejski Spływ Kajakowy. Mimo sporej liczby uczestników, którzy brali udział w wydarzeniach, obie imprezy odbyły się bez problemów. W przyszłym roku planowany jest wspólny spływ kilku samorządów.

Więcej zdjęć - tutaj...