facebook
youtube

W minioną sobotę w Bydlinie odbył się impreza pod nazwą "Geocaching o puchar Sołtysa". W zawodach udział brało kilka drużyn 2 - 6 osobowych.

W minioną sobotę w Bydlinie odbył się impreza pod nazwą "Geocaching o puchar Sołtysa". W zawodach udział brało kilka drużyn 2 - 6 osobowych. Zgodnie z zasadami każdy zespól otrzymał urządzenie GPS i współrzędne punktów nawigacyjnych. Czas na znalezienie wszystkich ukrytych „skrzynek” był określony na 45 minut. Jednak najszybsza drużyna wykonała zadanie w czasie 29 minut. Na koniec uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Uczestnicy zapowiedzieli już udział w kolejnej edycji imprezy w przyszłym roku.

Klasyfikacja:

I miejsce i Puchar Sołtysa uzyskała grupa o nazwie „Babiniec”
II miejsce oraz Puchar Sołtysa w kategorii Junior otrzymała grupa o nazwie „Maluchy”