facebook
youtube

21 września w hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach odbyła się I Gminna Senioriada. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn, które zmierzyły się w 7 konkurencjach.

21 września w hali sportowo - widowiskowej w Jezierzycach odbyła się I Gminna Senioriada. Do rywalizacji stanęło 9 drużyn, które zmierzyły się w 7 konkurencjach. Zawodnicy mieli za zadanie rzucić do celu, rzucić lotką do tarczy, ułożyć piramidę z kubeczków, odbijać piłeczkę podczas przejścia slalomem, rzucić kaloszem, kręcić hula - hop oraz w jak najkrótszym czasie ubić pianę. Swoje druzyny na trybunach dopingowali kibice. Wszystkie konkurencje wymagały sporo wysiłku, dobrej kondycji fizycznej jak również precyzji. Seniorzy swoje zadania wykonali na najwyższym poziomie. Po podliczeniu wszystkich punktów klasyfikacja przedstawiała się następująco:

I miejsce - Redzikowo Osiedle
II miejsce - Siemianice
III miejsce - Kusowo oraz Kukowo - Wiklino
IV miejsce - Klub Senior+ Jezierzyce oraz Bukówka
V miejsce - Lubuczewo oraz Strzelino
VI miejsce - Bydlino

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, natomiast zwycięzcy - puchar przechodni oraz voucher do restauracji w Dolinie Charlotty. Gratulujemy wszystkim drużynom i zapraszamy za rok. 

  

Więcej zdjęć - tutaj FB