W dniach 24 i 25 września w Urzędzie Gminy Słupsk odbyły się uroczystości podczas których, nasi mieszkańcy świętowali swoje jubileusze pożycia małżeńskiego

W dniach 24 i 25 września w Urzędzie Gminy Słupsk odbyły się uroczystości podczas których, nasi mieszkańcy świętowali jubileusze pożycia małżeńskiego. Młode pary otrzymały „Medal za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznany przez Prezydenta Rzeczpospolitej, który wręczyła wójt gminy Słupsk Barbara Dykier. Każda z par otrzymała również pamiątkowy dyplom oraz bukiet kwiatów. W tej wyjątkowej chwili jubilatom towarzyszyła najbliższa rodzina oraz przyjaciele. Wszystkim parom życzymy wielu wspólnych lat, zdrowia i miłości. Gratulacje.

Swoje Jubileusze świętowali:

• Państwo Stanisław i Genowefa Jędrzejczak z Bierkowa – 60 lecie
  • Państwo Genowefa i Zdzisław Gałązka z Redzikowa – 60 lecie pożycia małżeńskiego
  • Marian i Maria Kupis z Bierkowa – 50 lecie pożycia małżeńskiego
  • Anna i Franciszek Plumbaum z Bierkowa – 50 – lecie pożycia małżeńskiego
  • Państwo Marianna i Janusz Sobierajscy z Redęcina – 50 – lecie pożycia małżeńskiego