W dniu 29 września 2019 r. odbył się Amatorski Turniej Pracowników Samorządowych w Piłkę Siatkową o Puchar Starosty Słupskiego w hali widowiskowo-sportowej w Jezierzycach zorganizowany przez Urząd Gminy Słupsk.

Turniej ten jest reaktywacja turnieju sprzed kilku lat. Ma on przede wszystkim na celu integrację pracowników samorządowych powiatu słupskiego oraz propagowanie aktywnej formy spędzania wolnego czasu.Do turnieju zgłosiły się drużyny Urzędu Gminy Kobylnica, Urzędu Gminy Damnica, Urzędu Gminy Słupsk, Urzędu Miejskiego z Kępic oraz Starostwa Powiatowego w Słupsku. Turniej otworzyła Pani wójt Barbara Dykier życząc wszystkim uczestnikom dobrej zabawy i sportowej rywalizacji. Turniej zwyciężyła drużyna Urzędu Gminy Kobylnica wygrywając wszystkie mecze. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna Urzędu Miejskiego z Kępic, za raz za nimi na podium stanęli Pracownicy Starostwa Powiatowego w Słupsku. Czwarte i piąte miejsce kolejno zajęły Urząd Gminy Słupsk oraz Urząd Gminy Damnica. Przechodni Puchar zwycięskiej drużynie wręczył Starosta Powiatu Słupskiego Paweł Lisowski podkreślając że poziom turnieju zdecydowanie nie jest amatorski, a jego kontynuacja przysłuży się dobrym relacjom między urzędami.