facebook
youtube

I Bieg Gminny pod nazwą "Bieg Przyjaźni" już za nami. W sobotę 5 października, ponad 200 uczestników stawiło się w Redzikowie aby pokonać dystans 5 lub 2,5 km. 

Zawodnicy mieli do pokonania trasę, która wiodła przez miejscowość Redzikowo, zahaczając o tor gokardowy. Start i meta zawodów usytuowane zostały przed Zespołem Szkół w Redzikowie. Po krótkiej rozgrzewce, którą poprowadziła Aktywna Fabryka oraz Cheerleaders Energa Maxi, zawodnicy ustawili się na linii startu. Sygnał do rozpoczęcia zawodów dała Wójt Gminy Słupsk Barbara Dykier. To pierwsze tego typu wydarzenie w Gminie Słupsk, przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Oferta skierowana była zarówno do zawodowych biegaczy, jak również amatorów, który dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem. Każdy z uczestników otrzymał pakiet startowy, a szczęśliwcy, których numer startowy został wylosowany dodatkowo, otrzymali nagrody. 

W organizację tego sportowego wydarzenia zaangażowało się wiele instytucji, osób prywatnych i firm. Wszystkim chcielibyśmy serdecznie podziękować. Serdeczne podziękowania dla:
Modulal Consulting Dariusz Kloskowski i Fundacji Sub Ventum, Perla Polska z Głobina, Krężel Sp. z o.o. Alfa Instalacje Sp. z o.o. Unison Nieruchomości, DPD Polska, Sp. z o.o. Oddział Płaszewko, Szarek Wydawnictwo i Reklama, OSP Kusowo, OSP Krępa Słupska, Stowarzyszenie Srebrna Sieć, ZGK Jezierzyce, Park Wodny Redzikowo, Zespół Szkolno-Przedszkolny z Redzikowa, Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie, 7 Brygady Obrony Wybrzeża, Pasieki Wędrowna Barć z Krzemienicy, Spółdzielni Socjalnej ,,Bociek" , Szkoły Policji w Słupsku, Cheerleaders Maxi, Sołectwa Redzikowo Osiedle, Sołectwa Redzikowo, Firmy Gastronomicznej ,,ADAMSKI", Starostwa Powiatowego w Słupsku,  MARKOS Sp. z o.o.,Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct - Słupsk, Nadleśnictwa Leśny Dwór, Paula Fish Sławomir Gojdź Sp. J. , Salonu Fryzjerskiego Aneta Robak, Doliny Charlotty Resort & Spa, Marii i Tomasza Furmanek, Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk, Ośrodka Jeździeckiego w Redzikowie.

   

Więcej zdjęć - tutaj...