Informujemy, iż w dniu 26 października 2019 r. (w godzinach 08.00 – 13.00) odbędą się ćwiczenia powiatowe w zakresie prowadzenia działań w przypadku wystąpienia pożaru gazu.

Informujemy, iż w dniu 26 października 2019r. (w godzinach 08.00 – 13.00) odbędą się ćwiczenia powiatowe w zakresie prowadzenia działań w przypadku wystąpienia pożaru gazu. Przeprowadzenie ćwiczeń zaplanowane jest na terenie firmy „BAŁTYKGAZ” Sp. z o.o. Magazyn Gazu w Jezierzycach.

W związku z powyższym zwracamy się do mieszkańców o zachowanie spokoju oraz rozwagi i ostrożności przy poruszaniu się ul. Główną, Kolejową, Klonową, Liliową Olimpijską, Parkową, Szkolną i Ogrodową w Jezierzycach. Podczas trwania ćwiczeń nastąpi czasowe ograniczenie ruchu na wyżej wymienionych ulicach.