Po raz trzeci w historii Liceum Ogólnokształcącego w Redzikowie uczniowie klas pierwszych mundurowych złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.Zaszczytu ślubowania dostąpili wyróżniający się uczniowie: Wiktoria Domaszk z kl. I a oraz Oskar Stępień z kl.I b.Po ślubowaniu dowódca Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie,  płk. Radosław Sułek dokonał aktu pasowania na kadeta.

W uroczystości udział wzięli Wójt Gminy Słupsk  Barbara Dykier,  dowódcy zaprzyjaźnionych jednostek wojskowych, przedstawiciele kuratorium, a także sympatycy szkoły ze Stowarzyszenia 28 PLM, radni Gminy Słupsk, członkowie Rady Rodziców. Uroczystość zakończyła się defiladą w wykonaniu uczniów.