facebook
youtube

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć dowódcę Jednostki Wsparcia Marynarki Wojennej USA  Naval Support Facility Redzikowo, capt. Jona Grant oraz jego następcę capt. Erica Williamsa wraz z dowódcą Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie płk. Radosławem Sułkiem.

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć dowódcę Jednostki Wsparcia Marynarki Wojennej USA  Naval Support Facility Redzikowo, capt. Jona Grant oraz jego następcę capt. Erica Williamsa wraz z dowódcą Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie płk. Radosławem Sułkiem. W związku ze zbliżającą się zmianą dowódcy bazy w Redzikowie, na ręce pani wójt Barbary Dykier złożono podziękowania za dotychczasową współpracę, przyjazną atmosferę oraz dobre relacje mieszkańców gminy z marynarzami US Navy. Pani wójt podziękowała Dowódcy za otwartość oraz liczne wspólne projekty, które zostały zrealizowane w minionym czasie.