facebook
youtube

Po raz kolejny Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna ma ogromną przyjemność zaprosić przedstawicieli szkół, domów kultury, stowarzyszeń, różnego rodzaju placówek edukacyjnych do udziału w XIX edycji Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2020 r.

Po raz kolejny Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna ma ogromną przyjemność zaprosić przedstawicieli szkół, domów kultury, stowarzyszeń, różnego rodzaju placówek edukacyjnych do udziału w XIX edycji Festiwalu Kolęd i Pastorałek Jezierzyce 2020 r. To wyjątkowe wydarzenie łączy w sobie piękną, polską tradycję śpiewania kolęd z zachwycającym poziomem muzycznych prezentacji. Tegoroczny Festiwal będzie z pewnością czasem religijnej refleksji i niepowtarzalnych wrażeń artystycznych.Do udziału w Festiwalu zaproszeni są uczestnicy od 6. roku życia. Swoje zdolności i umiejętności muzyczno-wokalne można prezentować w występach indywidualnych oraz zespołowych.

Szczegóły - tutaj...