facebook
youtube

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk, zapraszają na wyjątkowy koncert. Już 5 marca w sali koncertowej Zespołu Szkół w Siemianicach wystąpi Julia Pietrucha z nowym repertuarem z płyty "Folk it Tour!".

„Na początku było ukulele.
Jego dźwięki towarzyszyły mi podczas podróży, w smutku i radości, wypełniały ciszę i uzupełniały śpiewane przeze mnie melodie.
Potem pojawiły się: piano, gitara, perkusja, skrzypce, kontrabas, mandolina, a na końcu puzon. Tak powstał zespół, z którym nagrałam dwie piękne płyty, podróżowałam po Polsce koncertując przez ostatnie 3 lata i zrozumiałam, że muzyka to moja pasja.
Ale przychodzi czas kiedy chce się wrócić do początków – poczuć na nowo ten dreszcz, który czuło się po raz pierwszy siedząc samotnie w pokoju, na dywanie, śpiewając dla samej siebie.
Folk it! Marzenia są po to by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside”

– tak Julia Pietrucha zapowiada swoją najnowszą trasę pt.
„ FOLK it! TOUR”.

Szczegóły i bilety - tutaj