Dziś odbyła się II Sesja III kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk, podczas której omówione zostało sprawozdanie z realizacji budżetu Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk za rok 2019 oraz zdecydowano o przeznaczeniu środków w roku 2020.

Dziś odbyła się II Sesja III kadencji Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk, podczas której omówione zostało sprawozdanie z realizacji budżetu Młodzieżowej Rady Gminy Słupsk za rok 2019 oraz zdecydowano o przeznaczeniu budżetu w roku 2020.
Wśród propozycji padły m.in. zakup ławek do szkół i przed szkoły, rolet do sal, klimatyzacji, stworzenie strefy chillout. Ostatecznie radni zdecydowali podzielić kwotę 50 tys w równych kwotach po 7 tys dla szkół z terenu Gminy Słupsk oraz przeznaczyć 1 tys. złotych na szkolenie lub wyjazd edukacyjny.