facebook
youtube

Szanowni Państwo. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

Najważniejsze informacje, zgodnie z Rozporządzeniem: 

  • 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;

  • od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół;

  • od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy;

Będziemy Państwa informować na bieżąco o decyzjach w sprawie zamknięcia obiektów sportowych, centrów aktywności lokalnej, obiektów użyteczności publicznej.

Więcej informacji - tutaj...

Kancelaria premiera - tutaj...