W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie seniorów proszę radnych, sołtysów, strażaków z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Słupsk o objęcie ochroną i pomoc osobom starszym, z terenu gminy Słupsk.

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY SŁUPSK

W trosce o bezpieczeństwo,zdrowie seniorów oraz ich ochronę przed wirusem SARS-CoV-2 proszę radnych, sołtysów, strażaków z Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Słupsk o objęcie ochroną i pomoc osobom starszym, z terenu gminy Słupsk.

Osoby starsze i samotne wymagające pomocy, a nie mogące liczyć na pomoc rodziny, prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Słupsk.

Telefony w tej sprawie bezpośrednio kierować można do pani Wiesławy Werra – Zastępcy Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej:

Tel.: 887-780-670

lub pod każdy numer Urzędu Gminy Słupsk: 59 842 84 60.

Rodziny zachęcamy do włączenie się w kampanię Dwa telefony do babci i dziadka

Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier