facebook
youtube

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie uruchomiło specjalny telefon dla osób przebywających w kwarantannie i potrzebujących pomocy psychologicznej. Dostępny jest również tzw. Srebrny Telefon - wsparcie dla Seniorów.

Jeśli przebywasz w kwarantannie, a czujesz, że potrzebujesz specjalistycznego poradnictwa psychologicznego, nie zwlekaj i zgłoś się po pomoc.

Na adres psycholog@pcpr.slupsk.pl wyślij wiadomość podając swoje imię, nazwisko i nr telefonu, w tytule wpisując pomoc psychologiczna, a psycholog skontaktuje się z Tobą telefonicznie najszybciej jak to będzie możliwe.Zgłoszenia przyjmowane są również telefonicznie pod numerem – 59 848 10 94 w godzinach pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Słupsku, tj. 7.30 – 15.30, a po godzinach pracy pod nr telefonu – 665 825 505.

Uruchomiony został również Srebrny Telefon dla seniorów: 512 079 526. Można uzyskać informację jak chronić się przed koronawirusem, uzyskać pomoc psychologiczną, pozyskać wiadomości na temat form wsparcia w regionie.