Zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Słupsk z dnia 30 kwietnia, informujemy, że otwarcie żłobków, oddziałów przedszkolnych – „zerówek”, przedszkoli, punktów przedszkolnych, dla dzieci rodziców pracujących, nastąpi 11 maja 2020. Szczegółowe informacje zostaną przekazane przez dyrektorów placówek.

Jednocześnie informujemy, że otwarcie wymienionych placówek edukacyjnych nastąpi zgodnie z zachowaniem rekomendacji Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Zdrowia i GIS. Przyszły tydzień będzie tygodniem organizacyjnym, podczas którego placówki zostaną przygotowane i przystosowane do prowadzenia zajęć w bezpieczny sposób.

Zarządzenie - tutaj...