facebook
youtube

24 czerwca w sali widowiskowej Zespołu Szkół w Siemianicach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 30 – lecia samorządu terytorialnego w Polsce oraz oficjalna prezentacja herbu gminy Słupsk.

24 czerwca w sali widowiskowej Zespołu Szkół w Siemianicach odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 30 – lecia samorządu terytorialnego w Polsce oraz oficjalna prezentacja herbu gminy Słupsk.

Udział w tej uroczystości wzięli obecni i byli radni gminy Słupsk, władze samorządowe, przedstawiciele poszczególnych Rad Gminy Słupsk, kierownicy i dyrektorzy jednostek gminnych i prezesi spółek. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli Batalionu Ochrony Bazy w Redzikowie, dowódcy Bazy USA w Redzikowie, jak również władz Słupskiej Izby Przemysłowo – Handlowej. Niestety z powodu obecnej sytuacji globalnej, lista gości musiała zostać ograniczona. Niemniej jednak spotkanie było dobrą okazją to zaprezentowania dorobku gminy Słupsk przez ostatnie 30 – lat. Nie zabrakło wzruszeń i łez radości. Każda z przedstawionych prezentacji, filmów była bardzo interesująca, barwna, skłaniała do wspomnień. Na zakończenie każdy z uczestników spotkania otrzymał pamiątkowy medal oraz flagę z herbem gminy Słupsk.

 

Relacja i filmy - zapraszamy na FB oraz Youtube gminy Słupsk. Prezentacje zamieszczamy poniżej:

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - tutaj

Zakład Gospodarki Komunalnej - tutaj

Gminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego - tutaj...