facebook
youtube

W związku z uszkodzeniem technicznym pliku zawierającego transmisję obrad z przebiegu sesji Rady Gminy z dnia 24.06.2020 roku informujemy, że nie znamy przyczyny, która spowodowała zaistnienie tej sytuacji.

Zespół ds. informatyki urzędu gminy podjął wszelkie możliwe starania, które były dostępne technicznie, aby odzyskać uszkodzony zapis i umożliwić jego odtworzenie. Po wielu próbach jego odzyskiwania udało się doprowadzić do udostępnienia zapisu audio z ww. sesji https://esesja.tv/transmisje_z_obrad/198/rada-gminy-slupsk.htm

Chcielibyśmy dodatkowo wyjaśnić, że obrady sesji były na żywo streamingowane, był do nich dostęp i były one oglądane przez użytkowników.

Ponadto informuję, że uszkodzenie pliku nastąpiło na serwerze dostawcy oprogramowania służącego nam do obsługi sesji i systemu głosowania. Wspólnie staramy się o odzyskanie nagrania w pełnej formie.

Adam Sędziński
Sekretarz Gminy Słupsk