Serdecznie zapraszamy na cykl pięciu koncertów „Muzyka w kościele” ma za zadanie promocję muzyki klasycznej w zabytkowych świątyniach na terenie Gminy Słupsk.

Cykl pięciu koncertów „Muzyka w kościele” ma za zadanie promocję muzyki klasycznej w zabytkowych świątyniach na terenie Gminy Słupsk.

Harmonogram:

• 15 sierpnia (sobota) godz. 17:00, kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Swołowie:

Bogdan Narloch – organy / Legionowska Orkiestra Barokowa / Michał Jung – kierownictwo artystyczne

• 23 sierpnia (niedziela) godz. 18:00, kościół pw. św. Antoniego w Strzelinie:

AcCello Duo

• 6 września (niedziela) godz. 18:00, kościół pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Wieszynie:

Zespół Wokalny Jerycho

• 13 września (niedziela) – kościół pw. Przemienienia Pańskiego we Wrześciu:

Zbigniew Gach – organy / Marlena Borowska

O’bows Quartet – Magdalena Maniewska

• 20 września (niedziela) – kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Bruskowie Wielkim

UWAGA: obowiązują maseczki oraz dezynfekcja rąk.

Projekt został dofinansowany kwotą 26 tys zł. ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura – Interwencje 2020”.