facebook
youtube

W dniu 29.08.2020 r. odbył się już IV Gminny Spływ Kajakowy ,,Kajakowe pożegnanie wakacji”. Trasa spływu wiodła od Przystani Kajakowej w Łosinie do Przystani Kajakowej we Włynkówku.

Udział w spływie wzięło przeszło 60 osób, w tym wiele rodzin z dziećmi gdyż trasa zaliczana jest do raczej łatwych, rodzinnych. Miejsca na ostatni spływ w tym roku rozeszły się błyskawicznie a pogoda, mimo że zapowiadała się deszczowo, to nie rozczarowała uczestników spływu. Podziękowania za obsługę techniczną i zabezpieczenie na wodzie dla firmy Na-Kajakach.pl. Obsługę gastronomiczną zapewniła firma ,,ADAMSKI" z Redzikowa. Każdy z uczestników otrzymał tradycyjnie już pamiątkowy magnes, a wylosowani otrzymali również gminne gadżety. Dziękujemy również pani sołtys oraz Radzie sołeckiej z Włynkówka za przygotowanie ogniska. W kolejnym roku planowane są 3 spływy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy już za rok.