Za nami Gminne Dożynki, zupełnie inne niż zwykle, jednak równie piękne i radosne. W Kościołach Parafialnych w Gminie Słupsk odbyły się kameralne Msze św. dziękczynne w intencji rolników.

Szanowni Państwo,

za nami Gminne Dożynki, zupełnie inne niż zwykle, jednak równie piękne i radosne. W Kościołach Parafialnych w Gminie Słupsk odbyły się kameralne Msze św. dziękczynne w intencji rolników.

Serdecznie dziękuję Księżom za wyjątkową oprawę tych nabożeństw, a mieszkańcom za liczne uczestnictwo.

Dożynki to jeden z najpiękniejszych dni w roku każdego rolnika. To radość i odpoczynek po ciężkiej pracy. Dziękuję Wam za ogrom pracy, z której efektów korzystamy każdego dnia.

Wyrazy uznania składam Radom Sołeckim, sołtysom, kołom gospodyń i mieszkańcom za przygotowanie pięknych wieńców i chlebów dożynkowych. A strażakom ochotnikom za uświetnienie swoją obecnością tych wyjątkowych Mszy św.

Wierzę, że tegoroczne Święto Plonów na długo zapadnie w naszej pamięci. Życzę Państwu dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Wójt Gminy Słupsk
Barbara Dykier